Nazywam się Anna Sieradzan. Jestem architektem krajobrazu. Kwalifikacje zdobywałam w Polsce na  Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie oraz za granicą na Universität für bodenkultur w Wiedniu. Pierwszą praktykę zawodową odbyłam w biurze projektowym  LACON w Berlinie. 

W dotychczasowej pracy projektowałam ogrody w Polsce, głównie na terenie woj. Wielkopolskiego oraz za granicą w miejscowości Magdeburg. 

Moje zainteresowania wiążą się z designem, naturą i człowiekiem, a w szczególności tworzeniem użytecznych i przyjaznych przestrzeni.

Wyznaję zasadę, że każdy ogród powinien być nie tylko oryginalny i użyteczny, ale przede wszystkim powinien być dopasowany do mieszkańców.  Projektowanie jest dla mnie wyzwaniem i przyjemnością. Podczas swojej pracy staram się w pierwszej kolejności wysłuchać i zrozumieć potrzeby klienta. Ustalenie celu jest podstawą, w projektowaniu przestrzeni. Uważam, że właściwe zrozumienie potrzeb klientów jest kluczem do ich spełnienia.

Aby stworzyć piękne i oryginalne wnętrze ogrodowe staram się w swoich projektach:  łączyć różne formy roślinne, kolory i światło.  Poczucie estetyki, kreatywność oraz dbałość o detale są fundamentem mojej pracy. 

Zapraszam do zapoznania się z moimi projektami.